Vyhledávání


Kontakt

INSTALACE - MONTÁŽE, spol. s. r. o.
Generála Svobody 66 Šumperk 787 01

+420 724 455 142
+420 725 613 840

E-mail: im.sumperk@gmail.com

Proč uvažovat o garážovém stání?

28.08.2011 13:13

Garážová stání představují zajímavou alternativu či doplněk k tradičním zděným garážím. Oproti nim jsou však levnější, praktičtější a estetičtější. 

I přes podstatně nižší pořizovací náklady plní tato stání na jedničku svou hlavní funkci, a tou je ochrana vozidla před povětrnostními vlivy. V létě chrání vůz před deštěm i ostrým sluncem a pomáhají udržovat příznivé teploty uvnitř automobilu. V zimě chrání vůz před sněhem a ledem, šetří čas a nervy řidičů, kteří již nemusí zametat sníh, škrabat led a řešit tradiční zimní problém se zamlženými skly.

Garážové stání  je navíc estetické, nenarušuje ráz okolí vašeho domu či zahrady, naopak je schopné tento ráz dokreslit a modernizovat. 

Ocelová verze garážových stání vyniká oproti té dřevěné, kterou známe ze zahrad a dvorků, delší životností a odolností, více možnostmi pro nestandartní tvary a design a modernějším vzhledem.

Pokud o garážovém stání uvažujete, zavolejte či nap ište. Navrhneme pro Vás nejvhodnější řešení, vyrobíme jej a provedeme odbornou montáž a to vše tak, aby Váš vůz získal kvalitní a mnohaletou ochranu.