Vyhledávání


Kontakt

INSTALACE - MONTÁŽE, spol. s. r. o.
Generála Svobody 66 Šumperk 787 01

+420 724 455 142
+420 725 613 840

E-mail: im.sumperk@gmail.com

O nás

 

Hezký den!

Jsme malá firma rodinného charakteru se sídlem v Šumperku. Potřeby a požadavky našich zákazníků uspokojujeme již od roku 1996. Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, nerezovou výrobou a stavebním zámečnictvím.

V zámečnické oblasti se zabýváme výrobou a montáží schodů, plotů, branek, bran, automatických bran, přístřešků, garážových stání, zábradlí, požárních uzávěrů, požárních žebříků a dalších konstrukcí dle poptávky. Mezi používané materiály patří nejenom obyčejná ocel, nýbrž i ocel nerezová a barevné kovy. Za sebou máme výrobu a instalaci řady nerezových řešení jak v exteriéru, tak interiéru - přesvědčit se můžete v naší fotogalerii.

Mezi významné zakázky zámečnické sekce můžeme zařadit rekonstrukci Šumperského divadla, kde jsme vyrobili a dodali veškeré zámečnické prvky, včetně prvků z barevných kovů.

Dlouhodobě spolupracujeme s významými stavebními společnostmi Olomouckého kraje, jako jsou: FORTEX-AGS, a. s. či IP systém, a. s.

 

V oblasti voda, topení, plyn se zabýváme dodávkami a montáží vodoinstalace a kanalizace. Dále se specializujeme na realizace ústředního vytápění, a to jak nových systémů, tak na opravy systémů stávajících. Nelze zapomenout na realizace rozvodů zemního plynu, plynů technických a medicinálních. S instalacemi rozvodů technických a medicinálních plynů jsme přišli jako jediní v okolí, a tento stav trvá do současnosti.

Mezi významné zakázky instalatérské sekce patří realizace rozvodů topení a vody pro olympijského vítěze Aleše Valentu v jeho rodinném domě v Praze.

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a dlouholetá zkušenost na trhu.  Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.